oglądam kuchnię+ na zmianę z domo – aspiruję na idealną kurę domową, więc się kształcę. rozważając zapisanie się na zajęcia z dmuchania szkła, oglądam programy na dzień walki z otyłością. ciekawe informacje z typu „popularnonaukowych” w stylu amerykańskim (nie mam lepszego opisu na to, luźne gadki z garścią informacji podanych w przystępny sposób nawet dla półgłówków); tym chętniej oglądam takie programy, kiedy zapycham się maminymi pierogami ruskimi ze śmietaną. książek w gastro tematach mam stosik do przeczytania, natomiast takich wizuali mi brak. chętnie przyjmę każde polecajki, jeśli ktoś widział coś interesującego. mocno interesujący w tej kwestii jest odkryty przeze mnie niedawno temu »jakubiak w sezonie«, hit, tylko przez całą długość odcinka zastanawiałam się nad tym, co się stało z jego paznokciami.

jeśli już jesteśmy przy palcach, przede mną nieuchronna posiadówka z klikaniem w celu opisania kolejnej gastronomicznej wyprawy, póki ją pamiętam wyraźnie. tym razem nie tak zagranico, bo mowa o gastro w berlinie. o wurstach nic nie będzie, obiecuję, będzie za to randomowy przegląd kilku knajpek w różnych częściach miasta. tymczasem wgranico – przeprowadzam na sobie kurację owocową – mój portfel rozpacza nad tym, jak drogie są cytrusy. sok z pomarańczy i grejfrutów lepszy niż tysiączka witaminy ce w pigule. na kolację: granaty, pomela, sweety, mandarynki, gruszki, co się znajdzie. granaty po 1.5zł z kerfa – małe, mało dojrzałe, mało słodkie, ale zdatne. mandarynki potaniały (po niecałe 3zł za kilo), ja po tym rozpoznaję, że zbliżają się święta.

Advertisements
(function(g){if("undefined"!=typeof g.__ATA){g.__ATA.initAd({sectionId:26942, width:300, height:250});}})(window);
var o = document.getElementById('crt-1859113644'); if ("undefined"!=typeof Criteo) { var p = o.parentNode; p.style.setProperty('display', 'inline-block', 'important'); o.style.setProperty('display', 'block', 'important'); Criteo.DisplayAcceptableAdIfAdblocked({zoneid:388248,containerid:"crt-1859113644",collapseContainerIfNotAdblocked:true,"callifnotadblocked": function () {var o = document.getElementById('crt-1859113644'); o.style.setProperty('display','none','important');o.style.setProperty('visbility','hidden','important'); } }); } else { o.style.setProperty('display', 'none', 'important'); o.style.setProperty('visibility', 'hidden', 'important'); }

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

%d bloggers like this: