(c) 2create

śniadań robić zazwyczaj mi się nie chce. przed pracą nie jadam, dopiero w biurze jest chwila na jakiś kawałek drożdżowego z kawą, płatki z mlekiem albo coś równie prostego. w weekendy zaś ślinka mi cieknie przy takich obrazkach.

Advertisements
(function(g){if("undefined"!=typeof g.__ATA){g.__ATA.initAd({sectionId:26942, width:300, height:250});}})(window);
var o = document.getElementById('crt-1009084703'); if ("undefined"!=typeof Criteo) { var p = o.parentNode; p.style.setProperty('display', 'inline-block', 'important'); o.style.setProperty('display', 'block', 'important'); Criteo.DisplayAcceptableAdIfAdblocked({zoneid:388248,containerid:"crt-1009084703",collapseContainerIfNotAdblocked:true,"callifnotadblocked": function () {var o = document.getElementById('crt-1009084703'); o.style.setProperty('display','none','important');o.style.setProperty('visbility','hidden','important'); } }); } else { o.style.setProperty('display', 'none', 'important'); o.style.setProperty('visibility', 'hidden', 'important'); }

One thought on “chrapki śniadaniowe

  1. Kal., kochana, nawet sobie nie wyobrażasz, jak właśnie wkur**** mój żołądek tym croissantem ;) Chyba na dniach złożę sobie zamówienie na dużą paczkę :D Tylko wiesz, u mnie znika ona w ciągy doby, a jak się chce podelektować, to przetrwają ze dwa dni ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

%d bloggers like this: