kolekcjonuję książki kucharskie. to się już stało, nie ma zmiłuj, portfel może kwiczeć i piszczeć, ale każda, która mnie zaciekawiła i do której poczułam kulinarny pociąg – musi być moja. „gratka dla małego niejadka” jest niby dla dzieci… ale tak naprawdę w każdym z nas siedzi takie dziecko, które pożąda takiej książki jak ta.

panie rodzicu, kup dziecku. jak jedzenie kocham – opłaca się. podczas mojego pierwszego czytania objawiły się w pokoju piski, kwiki, śmiechy, chichy, turlania po podłodze, a finalnie wielki, wielki banan ze szczęścia, że na to trafiłam. z kupnem jest średnio, wiem – a jak już są, to drożyzna jak cholera. jest tutaj takie miejsce, gdzie niby nie ma, ale można zapytać i będzie się pani gosia starała sprowadzić z wydawnictwa, więc piszta, jeśliśta zainteresowani.

jeśli mi ktoś jeszcze nie uwierzył na słowo, zapraszam do oglądnięcia kilku stron ze środka. ja się zakochałam. zbankrutuję za niedługo, ale muszę to mieć.

Advertisements
(function(g){if("undefined"!=typeof g.__ATA){g.__ATA.initAd({sectionId:26942, width:300, height:250});}})(window);
var o = document.getElementById('crt-1744742928'); if ("undefined"!=typeof Criteo) { var p = o.parentNode; p.style.setProperty('display', 'inline-block', 'important'); o.style.setProperty('display', 'block', 'important'); Criteo.DisplayAcceptableAdIfAdblocked({zoneid:388248,containerid:"crt-1744742928",collapseContainerIfNotAdblocked:true,"callifnotadblocked": function () {var o = document.getElementById('crt-1744742928'); o.style.setProperty('display','none','important');o.style.setProperty('visbility','hidden','important'); } }); } else { o.style.setProperty('display', 'none', 'important'); o.style.setProperty('visibility', 'hidden', 'important'); }

One thought on “gratka i dla jadka

  1. no patrz! a ja to kupiłem niezależnie od Twojej rekomendacyi mojej siostrzenicy. alboś może zasiała ziarno jakie we mnie, które się podśwadomie wykluło (czy tam w podświadomości wykluło)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

%d bloggers like this: