kal., możesz być dumna: kałamarnicowe spaghetti z gorgonzolowo-śmietanowym sosem, parmezanem, prosciutto i czosneczkiem (wszystko oprócz czosneczku i śmietany prosto z Włoch). ach no i w łóżku też jestem dobra.

/aretka/

jestem bardzo, bardzo dumna! :) uwielbiam słuchać od znajomych, co ostatnio ugotowali – podbudowuje to moją wiarę kulinarną, wiarę w to, że propagowanie dobrego jedzenia i robienia go samemu jakoś działa na innych i sami się przez to skuszą, uszczkną dla siebie trochę radości. że warto dawać ludziom poczucie, że można, że trzeba próbować, że to sama frajda i że daje dużo radochy. jestem dumna i czuję się szczęśliwa, jeśli ktoś się chwali swoimi osiągnięciami. swoimi klęskami też, bo dobra klęska nie jest zła – zawsze się człowiek czegoś nauczy.

takie tematy kulinarne przyprawiają mnie (sic) o wzruszenie. chwalcie się! a będzie wam pochwalone. bóg wam wszystkim zapłać w dobrym pożyciu… w końcu kulinarne tematy nie są tak dalekie od łóżkowych! ;)

Advertisements
(function(g){if("undefined"!=typeof g.__ATA){g.__ATA.initAd({sectionId:26942, width:300, height:250});}})(window);
var o = document.getElementById('crt-1637299936'); if ("undefined"!=typeof Criteo) { var p = o.parentNode; p.style.setProperty('display', 'inline-block', 'important'); o.style.setProperty('display', 'block', 'important'); Criteo.DisplayAcceptableAdIfAdblocked({zoneid:388248,containerid:"crt-1637299936",collapseContainerIfNotAdblocked:true,"callifnotadblocked": function () {var o = document.getElementById('crt-1637299936'); o.style.setProperty('display','none','important');o.style.setProperty('visbility','hidden','important'); } }); } else { o.style.setProperty('display', 'none', 'important'); o.style.setProperty('visibility', 'hidden', 'important'); }

4 thoughts on “jestem dumna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

%d bloggers like this: